Dub 08 2015

Úterý –   18:00 Mše sv.

Středa – 18:00 Mše sv.

Čtvrtek -18:00 Mše sv.

Pátek –  18:00 Mše sv. (od 17:00 adorace Nejsv.svátost, v průběhu adorace příležitost k sv. smíření – P. Stanislaw)

Neděle – 10:30 – Mše sv. – P. Stanislaw

Kaple sv. Anny – Satalice

Středa 18:00 – Mše sv. – P.Stanislaw

Sobota 19:00 (Mše sv. s nedělní platností) – P. Stanislaw

Pravidelné aktivity

• Středa 16:30-17:30- příprava na křest dítěte probíhá ve Vinoři nebo Čakovicích. Začátek přípravy, která trvá 3 středy po sobě, dohodněte s P. Stanislawem.
  •  Čtvrtek 10:30-12:00 - především v tento čas vás P.Stanislaw očekává ve farní kanceláři, jinak po telefonické domluvě.
  •  Čtvrtek 19:00 –  příprava na křest dospělých, koná se  v Čakovicích (informace P. Stanislaw).
  • Pátek 17:00-17:50- adorace Nejsv. Svátosti, v průběhu možnost  přijetí svátosti smíření.
  •  Příprava na svátost manželství se koná individuálně. Prosíme o kontaktování minimálně 3 měsíce před požadovaným termínem sňatku. Bližší informace u P.Stanislawa.
  • V případě touhy příjmout svátost nemocných kontaktujte P. Stanislawa.
  • Křesťanský pohřeb, rozloučení se zesnulým konzultujte prosím s otcem Stanislawem a to ještě před jednáním s pohřební službou.
  •  Bližší informace o vinořské farnosti najdete na farnost-vinor.org
  • Stanislaw slouží i jako farář v sousedních Čakovicích.Pravidelné aktivity čakovické farnosti najdete na www.farnostcakovice.cz

Komentáře nejsou povoleny

Komentáře jsou momentálně nedostupné.