Pro 14 2018

OPRAVA VARHAN

Publikoval

Milí farníci,

jak jistě víte, varhany v našem Vinořském kostele jsou téměř v havarijním stavu a potřebují velmi nákladnou opravu – budou se restaurovat. Restaurování bude probíhat přes 2 roky a bude rozdělené až na 4 etapy, v celkové výši 1 662 000 Kč (předběžná cena). V souvislosti s tím si Vás dovolujeme požádat o finanční pomoc.

Aktuálně lze přispět libovolnou částkou převodem na bankovní účet farnosti č. 113495329/0800, anebo osobně, složením hotovosti u Marie Krajlové. V blízké době plánujeme zřízení veřejné sbírky a transparentního účtu.

V obou případech Vám bude vystaveno potvrzení o přijetí daru, které můžete uplatnit v daňovém přiznání a snížit si tak základ daně. Potvrzení též zavazuje farnost nabyté peníze uplatnit pouze na účel restaurování varhan. V případě zájmu napište prosím e-mail na adresu krama@volny.cz  a my Vám obratem zašleme potvrzení. V případě, že finanční příspěvek odešlete ještě do konce roku 2018, bude možné potvrzení uplatnit ještě k daňovému přiznání za rok 2018. V opačném případě až k přiznání za rok 2019.

Všem dárcům upřímně děkujeme, Pán Bůh Vám to zaplať!

Více o současném stavu a restaurování našich varhan se dočtete v posledním čísle FARNÍHO ZPRAVODAJE.

No responses yet

Trackback URI | Komentáře RSS